Προπονήσεις

ΤΡΙΤΗ 17:00-18:15

ΠΕΜΠΤΗ 18:00-19:15 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00-20:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 - 15:30  (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 14:15) και 15:30-16:30

ΚΥΡΙΑΚΗ 15:15-17:00 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 15:30) και 17:00-18:00

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΠΕΜΠΤΗ 17:00-18:00 και 19:00-20:00

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' (2006) ΕΣΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-20 

1ος ΟΜΙΛΟΣ 

Αγώνες

Α’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ     ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-5/10/2019 14:15-ΚΟΛΕΓΙΟΥ  DEREE - TELEUNICOM BAC 46-18
2η-13/10/2019 15:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 25-45
3η-20/10/2019 20:40-"ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ" ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - TELEUNICOM BAC 59-43
4η-3/11/2019 15:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 23-56
5η-9/11/2019 13:15-ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - TELEUNICOM BAC 38-27
6η-17/11/2019 15:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Α.Ε.Ν.Κ. 40-57
7η-24/11/2019 19:30-ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - TELEUNICOM BAC  

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ     ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-1/12/2019 15:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - DEREE  
2η-8/12/2019 15:15-ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - TELEUNICOM BAC   
3η-15/12/2019 15:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ  
4η-21/12/2019 00:00-ΟΛΥΜΠΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - TELEUNICOM BAC  
5η-12/1/2020 15:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ  
6η-19/1/2020 12:30-"ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ" Α.Ε.Ν.Κ. - TELEUNICOM BAC  
7η-26/1/2020 15:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  

 

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ 

Αγώνες

Α’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ     ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-5/10/2019 17:00-ΠΑΛΛΗΝΗΣ  Γ.Σ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ - TELEUNICOM BAC Β' 32-67
2η-12/10/2019 14:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΠΕΝΤΕΛΗ  43-41
3η-19/10/2019 10:15-ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΣ - TELEUNICOM BAC Β' 48-37
4η-3/11/2019 16:45-ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ Κ.Α.Π. - TELEUNICOM BAC Β' 42-37
5η-10/11/2019 15:00-ΟΛΥΜΠΙΟ TELEUNICOM BAC Β' - ΠΛΑΤΩΝ 22-64
6η-17/11/2019 15:45-ΨΥΧΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟ - TELEUNICOM BAC Β'  63-35
7η-23/11/2019 14:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΚΟΡΩΠΙ  

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ     ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-30/11/2019 14:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - Γ.Σ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ  
2η-8/12/2019 14:30-ΠΕΝΤΕΛΗ ΠΕΝΤΕΛΗ - TELEUNICOM BAC Β'   
3η-14/12/2019 14:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β'- ΧΟΛΑΡΓΟΣ  
4η-21/12/2019 14:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - Κ.Α.Π.  
5η-11/1/2020 14:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΠΛΑΤΩΝ - TELEUNICOM BAC Β'   
6η-18/1/2020 14:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΨΥΧΙΚΟ  
7η-25/1/2020 14:30-1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΡΩΠΙ - TELEUNICOM BAC Β'