ΤΕΤΑΡΤΗ          20:00-21:30

ΠΕΜΠΤΗ          17:30-19:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     17:30-19:00

ΣΑΒΒΑΤΟ        15:15 - 16:30

ΚΥΡΙΑΚΗ         13:45-15:45 (Αγώνας εντός έδρας)

 

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ   09ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24/09/2022
18:30
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 - 0
25/09/2022
11:00
ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 - 0
25/09/2022
12:30
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 - 0
25/09/2022
13:30
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
01/10/2022
20:45
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
02/10/2022
11:00
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
02/10/2022
11:00
ΚΑΒΑΡΝΟΥ (Π.ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ) Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0 - 0
02/10/2022
13:45
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
08/10/2022
13:00
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
08/10/2022
18:00
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 - 0
09/10/2022
11:00
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 - 0
09/10/2022
13:30
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
16/10/2022
11:00
ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
16/10/2022
11:00
ΚΑΒΑΡΝΟΥ (Π.ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ) Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 - 0
16/10/2022
13:00
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
16/10/2022
13:45
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
22/10/2022
18:30
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
23/10/2022
11:00
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 - 0
23/10/2022
12:30
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
23/10/2022
13:30
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
05/11/2022
18:30
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
06/11/2022
11:00
ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
06/11/2022
13:00
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0 - 0
06/11/2022
13:45
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 - 0
      ΡΕΠΟ: Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
12/11/2022
20:45
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
13/11/2022
11:00
ΚΑΒΑΡΝΟΥ (Π.ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ) Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 - 0
13/11/2022
12:30
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
13/11/2022
13:30
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
19/11/2022
18:30
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
20/11/2022
11:00
ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 - 0
20/11/2022
12:30
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
20/11/2022
13:00
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
26/11/2022
20:45
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
27/11/2022
11:00
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 - 0
27/11/2022
11:00
ΚΑΒΑΡΝΟΥ (Π.ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ) Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
27/11/2022
13:30
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
03/12/2022
20:45
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0 - 0
04/12/2022
11:00
ΚΑΒΑΡΝΟΥ (Π.ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ) Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
04/12/2022
11:00
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
04/12/2022
13:45
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
11/12/2022
11:00
ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
11/12/2022
12:30
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 - 0
11/12/2022
13:00
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 - 0
11/12/2022
13:30
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
17/12/2022
20:45
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
18/12/2022
11:00
ΚΑΒΑΡΝΟΥ (Π.ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ) Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
18/12/2022
11:00
ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
18/12/2022
13:45
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
14/01/2023
18:30
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
14/01/2023
20:45
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 - 0
15/01/2023
11:00
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
15/01/2023
12:30
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
22/01/2023
11:00
ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0 - 0
22/01/2023
11:00
ΚΑΒΑΡΝΟΥ (Π.ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ) Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
22/01/2023
13:00
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
22/01/2023
13:45
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ.  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
28/01/2023
20:45
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 - 0
29/01/2023
11:00
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
29/01/2023
12:30
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
29/01/2023
13:30
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
04/02/2023
18:30
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0 - 0
05/02/2023
11:00
ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 - 0
05/02/2023
13:00
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
05/02/2023
13:45
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
11/02/2023
20:45
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
12/02/2023
11:00
ΚΑΒΑΡΝΟΥ (Π.ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ) Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
12/02/2023
11:00
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0 - 0
12/02/2023
13:30
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
18/02/2023
18:30
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. 0 - 0
19/02/2023
12:30
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
19/02/2023
13:00
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 - 0
19/02/2023
13:45
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
      ΡΕΠΟ: ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ