Προπονήσεις

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α (2003)

ΤΡΙΤΗ 17:00-18:15 
ΠΕΜΠΤΗ 18:30 - 20:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00 - 18:15
ΣΑΒΒΑΤΟ 11:30 - 13:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 - 14:30 (ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ)

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β (2003-2004)

ΤΡΙΤΗ 18:15 - 19:30 
ΠΕΜΠΤΗ 17:00 - 18:30 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:15 - 19:30
ΣΑΒΒΑΤΟ 13:15 - 14:45 (ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 - 12:45

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ (2004)

ΔΕΥΤΕΡΑ 17:00 -18:30
ΤΕΤΑΡΤΗ 17:00 - 18:00 (β' γήπεδο)
ΠΕΜΠΤΗ 20:00 - 21:30
ΣΑΒΒΑΤΟ 17:15 - 18:30
ΚΥΡΙΑΚΗ 14:45 - 16:15

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Α' (6ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-4/3/2018 13:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 74-50
2η-11/3/2018 16:00-ΚΛ.ΣΠΑΤΩΝ ΣΠΑΤΑ - TELEUNICOM BAC 17-105
3η-18/3/2018 13:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ 82-26
4η-31/3/2018 19:30-1ο ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΡΩΠΙ - TELEUNICOM BAC 33-76
5η-15/4/2018 15:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΑΡΤΕΜΙΣ 2-1
6η-   ΡΕΠΟ  
7η-29/4/2018 15:30-ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - TELEUNICOM BAC 48-89

 

ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
φάση των "32"-6/5/2018 13:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 80-57
φάση των "16"-13/5/2018 20:30-ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ - TELEUNICOM BAC 73-85
φάση των "8"-20/5/2018 16:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - TRIPLE CROWN 57-67

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β' (17ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-3/3/2018 13:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΠΕΝΤΕΛΗ Β'  20-0
2η-11/3/2018 12:30-"ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ" ΑΕΝΚ Β' - TELEUNICOM BAC Β' 30-65
3η-17/3/2018 13:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' 43-55
4η-31/3/2018 13:-15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Β' 82-15
5η-15/4/2018 20:45-ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' - TELEUNICOM BAC Β' 35-81
6η-21/4/2018 13:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Β' 76-35
7η-   ΡΕΠΟ  
8η-   ΠΕΝΤΕΛΗ Β' - TELEUNICOM BAC B'  
9η-12/5/2018 13:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - ΑΕΝΚ Β' 57-35
10η-   ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' - TELEUNICOM BAC B'  
11η-26/5/2018 20:00-ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Β' - TELEUNICOM BAC B'  
12η-2/6/2018 13:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Β'  
13η-9/6/2018 19:30-ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Β' - TELEUNICOM BAC B'  
14η-   ΡΕΠΟ  

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ' (19ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-4/3/2018 14:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Γ' - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Β' 54-48
2η-11/3/2018 17:30-ΣΠΑΤΩΝ ΣΠΑΤΑ Β' - TELEUNICOM BAC Γ' 24-118
3η-18/3/2018 14:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Γ' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ' 90-11
4η- . TRIPLE CROWN Γ' - TELEUNICOM BAC Γ'  
5η-15/4/2018 14:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Γ' - ΛΑΥΡΙΟ Β' 76-26
6η-   ΡΕΠΟ  
7η-29/4/2018 16:30-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β' - TELEUNICOM BAC Γ' 27-52
8η-5/5/2018 14:15-ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Β' - TELEUNICOM BAC Γ' 48-55
9η-13/5/2018 14:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Γ' - ΣΠΑΤΑ Β' 88-10
10η-20/5/2018 16:30-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ' - TELEUNICOM BAC Γ'  
11η-26/5/2018 14:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Γ' - TRIPLE CROWN Γ'  
12η-2/6/2018 10:30-ΛΑΥΡΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ Β' -TELEUNICOM BAC Γ'  
13η-   ΡΕΠΟ  
14η-10/6/2018 14:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Γ' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β'