Προπονήσεις

ΔΕΥΤΕΡΑ: 17:00-18:30,

ΤΕΤΑΡΤΗ: 19:00-20:15,

ΣΑΒΒΑΤΟ: 10:30-12:00 (ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10:45),

ΚΥΡΙΑΚΗ: 19:15-20:15 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΕΣΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-17  

7ος όμιλος 

Α’ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-12/11/2016   ΡΕΠΟ  
2η-19/11/2016 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Γ.Σ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  24-44
3η-26/11/2016 13:15-1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΡΩΠΙ - TELEUNICOM BAC  30-39
4η-3/12/2016 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Κ.Α.Π. 32-28
5η-10/12/2016   ΡΕΠΟ  
6η-17/12/2016 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΛΑΥΡΙΟ 32-22
7η-7/1/2017 16:00-ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - TELEUNICOM BAC 33-41
8η-14/1/2017   ΡΕΠΟ  
9η-21/1/2017 13:30-ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Γ.Σ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - TELEUNICOM BAC  53-28
10η-28/1/2017 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΚΟΡΩΠΙ 51-20
11η-4/2/2017 21:00-ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ Κ.Α.Π. - TELEUNICOM BAC 31-33 (παρ.)
12η-10/2/2017   ΡΕΠΟ  
13η-17/2/2017 13:30-ΛΑΥΡΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ - TELEUNICOM BAC 24-19
14η-25/2/2017 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 48-21

 

2oς ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΦΑΣΗ - "16"

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
26/3/2017 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΔΙΟΝΥΣΟΣ                             20-0 α.α.
18/3/2017 11:15-ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - TELEUNICOM BAC 22-34
1/4/2017 19:00-ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - TELEUNICOM BAC 43-40
10/4/2017 19:00-ΔΙΟΝΥΣΟΥ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ - TELEUNICOM BAC 29-47
22/4/2017 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 47-25
29/4/2017 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 33-49

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (2016-17)

ΠΡΟΜΙΝΙ-2005 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-5/11/2016 17:30-ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - TELEUNICOM BAC  50-22
2η-12/11/2016 16:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  31-36
3η-20/11/2016 11:00-17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ (ΜΕΤΣ)

ΠΑΓΚΡΑΤΙ - TELEUNICOM BAC

49-10
4η- -ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ  
5η-3-4/12/2016   ΡΕΠΟ  
6η-10/12/2016 13:30-ΑΝ/ΧΤΟ ΒΟΥΛΑΣ(ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ) ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - TELEUNICOM BAC  40-24
7η-17/12/2016 16:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 39-32
8η-8/1/2017 15:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΤΕΡΨΙΘΕΑ 18-48
9η-14/1/2017 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
39-29
10η-21-22/1/2017 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ  
11η-28/1/2017 16:30-ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΤELEUNICOM BAC 63-20
12η-5/2/2017 16:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΠΑΓΚΡΑΤΙ 23-54
13η-11-12/1/2017   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ - ΤELEUNICOM BAC  
14η-18-19/2/2017   ΡΕΠΟ  
15η-5/3//2017 11:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 27-32
16η-11-12/3/2017   ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΤELEUNICOM BAC   
17η-12/3/2017 14:30-ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ - TELEUNICOM BAC 60-42
18η-19/3/2017   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - TELEUNICOM BAC