Προπονήσεις

ΤΡΙΤΗ: 18:15-19:30 (ΩΣ ΤΙΣ 20:00 ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ Α' ΕΧΕΙ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ)

ΠΕΜΠΤΗ: 17:00-18:30 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 18:15-19:30 

ΣΑΒΒΑΤΟ: 15:15-16:30 

ΚΥΡΙΑΚΗ: 11:30-13:30(ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11:45)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ (γεν.2004) ΕΣΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-17

8ος όμιλος

Α’ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-29/1/2017   ΡΕΠΟ  
2η-5/2/2017 10:15-ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - TELEUNICOM BAC 61-51
3η-12/2/2017 11:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ 20-0 α.α.
4η-19/2/2017 19:00-ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ Κ.Α.Π. - TELEUNICOM BAC 16-50
5η-5/3/2017 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - DEREE 66-35
6η-12/3/2017   ΡΕΠΟ  
7η-19/3/2017 11:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 43-36
8η-26/3/2017 10:15-ΓΥΜΝ.ΠΑΠΑΓΟΥ Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ - ΤELEUNICOM BAC 0-20 α.α.
9η-2/4/2017 11:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Κ.Α.Π. 44-13
10η-9/4/2017 11:15-DEREE DEREE - TELEUNICOM BAC 44-57

 

ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΦΑΣΗ ΤΩΝ "32"

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
23/4/2017 10:45-ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ TELEUNICOM BAC                 27-36

 

4oς ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΦΑΣΗ - "16"

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-29/4/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 34-36
2η-30/4/2017 15:15-"ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ" ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - TELEUNICOM BAC 51-18
3η-6/5/2017

14:30-"Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ"

ΤELEUNICOM BAC - ΚΟΡΩΠΙ 43-50
4η-7/5/2017 15:00-ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ - TELEUNICOM BAC 43-31
5η-13/5/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 37-57
6η-14/5/2017 13:15-1ο ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΡΩΠΙ - TELEUNICOM BAC 55-45

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γεν.2003) ΕΣΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-17 

11ος όμιλος 

Α’ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-2/10/2016 17:30-ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ Β' - TELEUNICOM BAC Β' 55-48
2η-9/10/2016 11:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 65-28
3η-15/10/2016 12:30-ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' - TELEUNICOM BAC Β' 22-45
4η-23/10/2016 11:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΔΟΥΚΑΣ Β' 68-35
5η-   ΡΕΠΟ  
6η-6/11/2016 11:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ Β' 64-16
7η-13/11/2016 16:30-ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - TELEUNICOM BAC Β' 28-40
8η-20/11/2016 16:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC Β' - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' 63-31
9η- -ΔΑΪΣ

ΔΟΥΚΑΣ Β' - TELEUNICOM BAC Β' 

 
10η-   ΡΕΠΟ