Προπονήσεις

ΤΡΙΤΗ: 17:00-18:30

ΠΕΜΠΤΗ:18:30-20:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 17:00-18:30

ΣΑΒΒΑΤΟ: 12:15-13:45 (ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 12:30)

ΚΥΡΙΑΚΗ: 09:30-10:30

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γεν.2003) ΕΣΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-17

6ος όμιλος 

Α’ ΦΑΣΗ 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η -2/10/2016 10:30-ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠ. Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ - TELEUNICOM BAC 19-73
2η -8/10/2016 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΔΟΥΚΑΣ  51-65
3η-14/10/2016 19:00-ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ - TELEUNICOM BAC  31-54
4η-22/10/2016 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 65-43
5η-30/10/2016 12:30-ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Ν.Ψ. - TELEUNICOM BAC 32-63
6η-5/11/2016 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ 96-08
7η-12/11/2016 09:30-ΔΑΪΣ ΔΟΥΚΑΣ - TELEUNICOM BAC 56-61 (51-51 κ.α.)
8η-19/11/2016 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 71-22
9η-27/11/2016 12:30-ΣΧ.ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ - TELEUNICOM BAC  Αναβλ.
10η-3/12/2016 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Ν.Ψ. 71-18

 

ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

      10/12/2016    19:30-ΚΛ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - TELEUNICOM BAC                             33-52                   

 

4ος όμιλος 

Β’ ΦΑΣΗ - "16" 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η -18/12/2016 12:00-ΚΛ. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ. - TELEUNICOM BAC 40-67
2η -7/1/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - DEREE 63-61
3η-15/1/2017 09:45-ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - TELEUNICOM BAC  43-54
4η-21/1/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ. 68-33
5η-29/1/2017 13:00-ΚΟΛ.DEREE DEREE - TELEUNICOM BAC 51-65
6η-4/2/2016 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΑΠΟΛΛΩΝ 49-47

 

FINAL - 4  

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ-18/2/2017 18:00-ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - TELEUNICOM BAC 61-58
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ-19/2/2017 16:30-ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΑΦΗΝΑΣ TELEUNICOM BAC - Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ 75-79

 

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (2016-17)

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ-2003 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α' ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-5/11/2016 09:00-ΜΕΤΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ - TELEUNICOM BAC  68-45
2η-1211/2016 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  38-43
3η-20/11/2016 08:30-ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ - TELEUNICOM BAC

43-39
4η-27/11/2016 12:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 34-42
5η-3/12/2016 15:00-ΑΝ/ΚΤΟ ΒΟΥΛΑΣ (ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ) ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - TELEUNICOM BAC Aναβλ.
6η-11/12/2016 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α' 52-44
7η-18/12/2016 11:30-"ΚΛΟΥΒΑ" (Λ.ΙΩΝΙΑΣ&ΒΕΝΙΖΕΛ.) ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ - TELEUNICOM BAC 46-50
8η-7-8/1/2017 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ  
9η-14/1/2017 16:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 66-19
 
10η-21-24/2/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΠΑΓΚΡΑΤΙ 46-70
11η-28/1/2017 17:30-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤELEUNICOM BAC 51-43
12η-5/2/2017 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΕΣΠΕΡΟΣ 41-44
13η-11/2/2017 15:30-ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΤELEUNICOM BAC 48-40
14η-18-19/2/2017 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  
15η-4-5/3//2017 16:30-ΚΛ."ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α' -  ΤELEUNICOM BAC 59-45
16η-12/3/2017 13:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 45-47
17η-19/3/2017 15:30-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΤELEUNICOM BAC 73-40
18η-25-26/3/2017   ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - TELEUNICOM BAC