Προπονήσεις

ΔΕΥΤΕΡΑ: 18:30-20:00

ΤΡΙΤΗ: 20:00-21:30 (ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ Α’ ΕΧΕΙ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ) 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ:19:30-21:00 

ΣΑΒΒΑΤΟ:19:30-21:00

ΚΥΡΙΑΚΗ:13:30-15:30 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 14:00)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ 2017 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-5/3/2017 16:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - BΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 68-17
2η-12/3/2017 15:30-Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. - TELEUNICOM BAC 17-103
  ΡΕΠΟ  
4η-2/4/2017 11:00-ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - TELEUNICOM BAC 29-101
5η-9/4/2017 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' 20-0 α.α.
6η-23/4/2017 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Κ.Α.Π. 42-47
7η-29/4/2017 12:45-Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - TELEUNICOM BAC 42-89

 

ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
"32"-7/5/2017 09:30-ΟΑΚΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ  ΔΟΥΚΑΣ - TELEUNICOM BAC               96-65

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ 2017 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-4/3/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26-65
2η-   ΡΕΠΟ  
3η-18/3/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - ΚΕΡΑΤΕΑ 35-56
4η-2/4/2017 20:45-ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΡΩΠΙ - TELEUNICOM BAC B' 70-40
5η-8/4/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - ΛΑΥΡΙΟ 42-65
6η-22/4/2017 12:30-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - ΛΑΓΟΝΗΣΙ 20-0 α.α.
30/4/2017 17:30-ΣΠΑΤΩΝ ΣΠΑΤΑ - TELEUNICOM BAC B' 43-39

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-16 (Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ) 

17ος ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-11/9/2016 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β'  59-26
2η-17/9/2016 17:00-ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ - TELEUNICOM BAC B'  62-31
3η-25/9/2016 14:30-KOΛ. DEREE

DEREE B' - TELEUNICOM BAC B'

64-37
4η-2/10/2016 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - K.A.Π. Β' 61-34
5η-8/10/2016 17:00-SAINT LAWRENCE TRIPLE CROWN B' - TELEUNICOM BAC B' 29-74
6η-16/10/2016 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - ΔΟΥΚΑΣ Γ' 46-51
7η-23/10/2016 14:45-ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β' - TELEUNICOM BAC B' 32-87
8η-6/11/2016 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC B' - ΕΚΠΑΙΔ. "ΠΛΑΤΩΝ" Β' 51-41
9η-   ΡΕΠΟ  

Β’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-19/11/2016 19:30-ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - TELEUNICOM BAC B' 19-56
2η-27/11/2016 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - ΠΕΝΤΕΛΗ 31-50
3η-4/12/2016 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - DEREE B' 66-47
4η-11/12/2016 17:15-ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ Κ.Α.Π. Β' - TELEUNICOM BAC B' 46-40
5η-18/12/2016 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - TRIPLE CROWN B' 65-35
6η-15/1/2017 09:30-ΔΑΪΣ ΔΟΥΚΑΣ Γ' - TELEUNICOM BAC B' 74-56
7η-22/1/2017 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC B' - Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β' 74-26
8η-29/1/2017 14:30-ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔ. "ΠΛΑΤΩΝ" Β' - TELEUNICOM BAC B' 52-57
9η-   ΡΕΠΟ  

 

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (2016-17)

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ-2002 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α' ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-5/11/2016 21:30-ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ - TELEUNICOM BAC  50-30
2η-12-13/11/2016   ΡΕΠΟ  
3η-20/11/2016 17:30-ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - TELEUNICOM BAC

43-38
4η-2611/2016 15:15-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 27-56
5η-3-4/12/2016   ΡΕΠΟ  
6η-10/12/2016 13:30-ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - TELEUNICOM BAC   
7η-17-18/12/2016 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΕΣΠΕΡΟΣ  
8η-8/1/2017 14:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΤELEUNICOM BAC - ΠΕΥΚΗ 51-23
9η-14-15/1/2017   ΡΕΠΟ
 
10η-7/3/2017 17:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 21-105
11η-27/1/2017 18:30-ΜΠΟΘΟΥ Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - TELEUNICOM BAC 60-24
12η-4-5/2/2017   ΡΕΠΟ  
13η-11/2/2017 10:45-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 32-74
14η-18-19/2/2017   ΕΣΠΕΡΟΣ - TELEUNICOM BAC