Προπονήσεις

ΔΕΥΤΕΡΑ: 20:00-21:30 

ΤΡΙΤΗ: 19:30-21:30 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 20:00) 

ΠΕΜΠΤΗ: 20:00-21:30

ΣΑΒΒΑΤΟ: 18:00-19:30

ΚΥΡΙΑΚΗ: 20:15-21:30

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-16 (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ) 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-13/9/2016 20:30-ΚΟΛ.DEREE DEREE - TELEUNICOM BAC 35-59
2η-20/9/2016 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Κ.Α.Π.  56-28
3η-27/9/2016 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 65-67(παρ.)
4η-4/10/2016 20:30-ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑΣ - TELEUNICOM BAC 26-71
5η-11/10/2016 20:00 - ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 60-49
6η-18/11/2016 20:00 - "ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ" Α.Ε.Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - TELEUNICOM BAC 48-75
7η-25/10/2016 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 55-42
8η-8/11/2016 20:00-SAINT LAWRENCE TRIPLE CROWN - ΤELEUNICOM BAC 45-53
9η-15/11/2016 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΔΟΥΚΑΣ  47-54
10η-22/11/2016 20:15-ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - TELEUNICOM BAC 27-66
11η-29/11/2016 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΜΑΡΟΥΣΙ 77-44

Β’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η-6/12/2016 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ.  TELEUNICOM BAC - DEREE 56-48
2η-13/12/2016 20:30-ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ Κ.Α.Π. - TELEUNICOM BAC 34-61
3η-10/1/2017 20:30-"Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ" ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - TELEUNICOM BAC 51-46
4η-17/1/2017 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΑΜΥΝΤΑΣ 65-45
5η-24/1/2017 20:00-"ΑΝΔΡ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - TELEUNICOM BAC 48-46
6η-31/1/2017 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - Α.Ε.Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56-47
7η-7/2/2017 20:00-ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - TELEUNICOM BAC 45-68
8η-14/2/2017 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - TRIPLE CROWN 62-51
9η-21/2/2017 20:30-ΔΑΪΣ ΔΟΥΚΑΣ - TELEUNICOM BAC 76-55
10η-28/2/2017 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 78-51
11η-14/3/2017 20:00-ΑΓ. ΘΩΜΑ ΜΑΡΟΥΣΙ - TELEUNICOM BAC 48-79

 

PLAY-OFF, ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1ος-20/3/2017 20:15-"Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ"
 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - TELEUNICOM BAC    51-54 (παρ.)
2ος-23/3/2017 20:00-ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. TELEUNICOM BAC - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 65-60
3ος-28/3/2017 20:30-"Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ" ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - TELEUNICOM BAC 47-53

 

PLAY-OFF, ΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1ος-4/4/2017 21:00-ΔΑΪΣ
 
ΔΟΥΚΑΣ - TELEUNICOM BAC    80-65