TELEUNICOM  BASKETBALL  ACADEMY  CLUB

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2019-2020

 

ΤΜΗΜΑ 2011-2012-13 (ΑΚΑΔΗΜΙΑ)

ΤΕΤΑΡΤΗ: 17:00-18:00, ΣΑΒΒΑΤΟ: 09:30-10:30, ΚΥΡΙΑΚΗ: 09:30-10:30

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΤΕΤΑΡΤΗ 18:00-19:00

 

ΤΜΗΜΑ 2009-2010 (JUNIORS)

ΤΕΤΑΡΤΗ: 18:00-19:00, ΣΑΒΒΑΤΟ: 10:30-11:30, ΚΥΡΙΑΚΗ: 10:30-11:30

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00-20:00

 

ΤΜΗΜΑ 2008 (ΠΡΟΜΙΝΙ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΟΤΗΣ (697 5837358)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (695 9450539)

ΤΕΤΑΡΤΗ: 19:00-20:00, ΠΕΜΠΤΗ: 17:00-18:00, ΣΑΒΒΑΤΟ: 11:30-12:45

(ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11:45), ΚΥΡΙΑΚΗ: 11:30-12:30

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΤΕΤΑΡΤΗ 20:00-21:00

 

ΤΜΗΜΑ 2007 (ΜΙΝΙ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΟΤΗΣ (697 5837358)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (695 9450539)

ΔΕΥΤΕΡΑ: 17:00-18:30, ΤΕΤΑΡΤΗ: 20:00-21:30, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 17:00-18:00,

ΣΑΒΒΑΤΟ: 12:45-14:00 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13:00) , ΚΥΡΙΑΚΗ: 12:30-13:30

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00-19:00

 

ΤΜΗΜΑ 2006 (ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΟΤΗΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ (693 2215041)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ  (697 4105213)

ΤΡΙΤΗ: 17:00-18:15, ΠΕΜΠΤΗ: 18:00-19:15, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 19:00-20:00, ΣΑΒΒΑΤΟ: 14:00-15:30 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 14:15), ΣΑΒΒΑΤΟ: 15:30-16:30,

ΚΥΡΙΑΚΗ: 15:15-17:00 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 15:30), 17:00-18:00

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΠΕΜΠΤΗ 17:00-18:00 και 19:00-20:00

 

ΤΜΗΜΑ 2005 (ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΟΤΗΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ (693 2215041)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ  (697 4105213)

ΤΡΙΤΗ: 18:15-19:30,  ΠΕΜΠΤΗ:19:15-20:30, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 18:00-19:00, ΣΑΒΒΑΤΟ: 16:30-17:30, ΚΥΡΙΑΚΗ: 13:30-15:15 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13:45)

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΠΕΜΠΤΗ 18:00-19:00

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΓΙΟΥΔΗΣ (693 6909076)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΟΤΗΣ (697 5837358)

ΔΕΥΤΕΡΑ: 18:30-20:00, ΤΡΙΤΗ: 19:30-21:00 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 20:00), ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 20:00-21:00, ΣΑΒΒΑΤΟ: 20:00-21:30, ΚΥΡΙΑΚΗ: 20:30-22:00

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00-20:00

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ (693 6949464)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΟΤΗΣ (697 5837358)

ΔΕΥΤΕΡΑ: 20:00-21:30, ΤΡΙΤΗ: 21:00-22:30 (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 21:30), ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 21:00-22:00, ΣΑΒΒΑΤΟ: 18:30-20:00, ΚΥΡΙΑΚΗ: 19:00-20:30

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20:00-21:00